top of page
Pretraživanje

Meet up – Ivo Petković „Razvoj otpornog softvera – kako modelirati pouzdan sustav?“

U četvrtak, 27. veljače, U Trokutu smo organizirali Meet up s našim stanarom Ivom Petkovićem, gdje je Ivo, iskusni računalni programer i vlasnik tvrtke Four Spaces d.o.o., održao predavanje na temu: „Razvoj otpornog softvera – kako modelirati pouzdan sustav?“


Ovaj Meet up je pružio jedinstvenu priliku za učenje o tehnikama modeliranja domene koje doprinose izgradnji pouzdanijih sustava, smanjujući pritom rizik od nepredviđenih grešaka.


Ivo je mnogobrojnim zainteresiranima podijelio svoja znanja o tome kako pravilno dizajnirati sustave koji su predvidljiviji i sigurniji, a koji prirodno sprječavaju nelogična i neispravna stanja.


Ciljevi predavanja uključuju:


  • Razumijevanje osnovnih koncepata koji olakšavaju modeliranje domene.

  • Učenje kako pisati kod koji vjernije odražava pravila sustava.

  • Razvijanje vještina za pisanje sigurnijeg koda koji sprječava ulazak sustava u nepredviđena stanja.


Hvala našem stanaru Ivi Petkoviću na inspirativnom i poučnom predavanju.


U Trokutu uvijek stavljamo naglasak na edukaciju!



 
 
 

Kommentare


više od ureda

022 500 200

  • Google Places
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Ul. Velimira Škorpika 7/a, 22000, Šibenik, Croatia

©2022 by Trokut Šibenik

bottom of page